Atsiliepimai

Sužavėta Nia šokiais:) čia kaip su pyragu paragavus norisi dar ir dar:) tai be galo magiški šokiai, muzika tave įtraukia, atpalaiduoja, toks jausmas kad buvau deivių -laumių šokiuose, kūnas pats nori judėti, judesiai su prasme, o trenerė be galo užvedanti.. Dėkui Laura, tai ką darai taip širdies į širdį.

Laura (Klaipėda)

Laumių šokiai – mano Metų atradimas! Jei nori pajusti, kaip visas kūnas atgyja, pasikrauna naujos energijos ir atsikrato to, ko prikaupta per daug, prisijunk prie mūsų . Tegu pirma mintis būna ,,Taip, noriu!”, o kitas žingsnis būna ,,Ateinu” . Gyvenime ką nors pakeisti galima tik pradėjus daryti tai, ko anksčiau nesi dariusi (-daręs). Su Laura tai pavyks visada.

Neringa (Vilnius)

Super energetic dancer-leader! Very professional and homefeeling! Enjoying every lesson! Suggest to every woman, who wants to reopen her insight world and express her inner feelings via body’s movements.

Julia (Vilnius)

 

Supratau, kad čia galbūt ir yra svarbiausia išlaisvinti žmogų iš savo paties proto ribų. Daryti judesius, kurie yra nepatogūs. Nepatogūs ne tik kūnui, bet ir protui. Šiandien tema buvo džiaugsmas. Ir aš tikrai ją pajutau. Bet buvo ne tik džiaugsmas. Išgyvenau paletę jausmų ir etapų visų šokių eigoje. Kartais buvo labai patogu, kartais visiškai ne. Man labai patinka stebėti save ir kitus žmones, kai iš susikaustymo NIA šokio pradžioje jie vis laisvėja, vaduojasi iš savo komforto zonų, atsipalaiduoja. NIA man yra kažkas tarp aerobikos ir laisvo šokio. Sportas ir galimybė išmokti naujų šokių, kūno ir saviraiškos būdų. Ir tie visi apibūdinimai susiejami su judesiais. Nuostabūs, padedantys išlaisvinti vaizduotę.


Giedrė (Vilnius)

                                                                                                                              

Visada turėjau įsitikinimą, kad vardas, pavadinimas, suteiktas žodis daiktui turi savo istoriją. Pavadinimas niekada neatsiras šiaip sau jis visada neš informaciją (energiją) arba daugelį kitų jausmų. Su Laura sutikome renginyje Klaipėdoje – ji vedė rytinę mankštą ( NIA – šokiai). Pakviestas prisijungti laibai dvejojau ar verta, priešinosi mano vyriškas ego – šokti ryte su moterimis, daryti kažką ko nesuprantu, nors vaikystėje šokau ne viename mokykliniame šokių kolektyve. Be to, renginys siūlė dar tris galimybes atlikti rytinę mankštą su kitais treneriais. Bet smalsumas buvo aukščiau nei ego – sutikau.
Pradžia – truputi nejauku, nepataikau į tempą, koja ne ta – jaučiuosi kvailai, nors šalia lygiai tokie patys klumpakojai bando palaikyti užduotą tempą ir pataikyti žingsnelį. Pirmas kartas varginantis, kol suvokiau, kad pirma reikia pajusti muziką, ir neapsikrauti kokybišku atkartojimu. Laura viso užsiėmimo metu kartojo, kai pamatydavo visišką susikaustymą „pajuskite malonumą, jei nepataikote – niekis, būkite savimi“. Jausdamas palaikymą ir elegancija šokyje, kuri sklinda iš Lauros net nepajutau, kai atsipalaidavau. Tada prasidėjo stebuklai.
Visiškai nebekreipiau dėmesio kas vyksta aplinkoje, nes šokio judesiai tapo tokie pažystami ir paprasti, nors dar vis tiek nepataikau į pusę žingsnelių, bet bent jau atkartoju. Ramiai stebiu aplinką besikeičiančia muzikos ritme, ir matau tikra Laume – Laura. Ji šoka, visus neša į savo kuriama pasaulį. Kiekvienas judesys pilnas moteriškos energijos, degančios energijos, kūno judesiai lengvi ir kaustantys dėmesį. Kiekvienas judesys apibūdintas žodžiu, kuris piešia vandenynus, jaučia vėją, ugnies karštį ir tvirtą žeme po kojomis kurią trypiu kaip Afrikos genties narys.
Ši nuostabi Laumė man padovanojo naują patirtį per šokį – malonumą šokyje kai nieko nemoki, nuostabų rytą užpildyta moteriška energija (tai reikia pamatyti, kad suprastum). Tai žmogus / treneris / laumė / siela kuris kuria, pavyzdys man / mums, ir duoda daugiau nei šokis ar gera fizinė sveikata.
Sekantį rytą jau buvome trys vyrai tarp laumių, nors mankšta smarkiai nepakito ir jaučiausi visiškai ramus, nes mano kūnas jau žinojo kaip elgtis ir nemažai žingsnelių prisiminiau, buvau visiškai atsipalaidavęs. Skleidžiama Lauros energija dar labiau teikė malonumo buvo labai gera, nes peržengiau dar viena savo baimę – šokti viešoje erdvėje ir suklydus atrodyti kvailai 😁
Rekomenduoju visiems vyrams, jeigu man pavyko perlipti per savo ego jums tikrai pavyks

Ačiū Laura 🤗

Valdas (Klaipėda)

Man šie šokiai buvo pati nuostabiausia moteriška mankšta-elegantiška, laukinė, išlaisvinanti.😌 Ačiū puikiai mokytojai ir labai rekomenduoju visoms moterims! 🤗

Indrė (Klaipėda)

 

Nuostabi patirtis🙂Vidinė laisvė,šėlsmas,susitikimas su savo Laume🙂 O pasipuošus suknia,gerumo jausmas padvigubėjo🙂Ačiū ir laukiu naujų susitikimų Klaipėdoje😊

Vida (Klaipėda)

 

Tikra prabanga per šokius maudytis trykštančiam žaismo ir džiaugsmo šaltinyje ir sutikti žmogų, kuris perduoda savo užsidegimą, lengvumą, pasimėgavimą💓

Laura, ačiū, kad vedate šiuos užsiėmimus💓

Olga (Vilnius)