Apie NIA

NIA – HOLISTINĖ JUDESIO KELIONĖ

 

NIA (Neoromuscular Integrative Action) praktika – tai holistinė judesio kelionė į savo vidų, per šokį, vedama emocijų draugystės, saviraiškos, improvizacijos ir laisvės būti savimi.

 

NIA – tai terapinis šokis, pagardintas Rytų kovos menų ir gydomųjų praktikų prieskoniais, subalansuotas kūnui, protui ir sielai.

NIA – NE TIK MOTERIMS

 

Mūsų kūnuose susipina du pradai – moteriškas ir vyriškas, dvi skirtingos energijos. Jų egzistavimas priklauso vienas nuo kito. Viena jų ima viršų, kita – nusileidžia, viena užduoda nuotaiką, kita – pasiduoda ir palaipsniui keičia viena kitą. 

NIA praktikuoti gali visi, nesvarbu koks Jūsų amžius, lytis ar sveikata. Čia kiekvienas prisitaiko ir randa savo harmoningą ritmą, tempą ir nuotaiką. 

NIA – KAIP ŠOKOLADAS

 

NIA – tai jausmas, sugrąžinantis į pamirštą, nežabotą, nepažintą ar tebeieškomą savo prigimtinę būseną. NIA praktikoje kūnas naudojamas pagydyti mintims ir sielai, apjungiant raumenų judėjimą kartu su savistaba, improvizacija, vizualizacija ir ekspresyvumu. Kūno kalba ir žodiniai išsireiškimai naudojami padėti iškilti užmirštiems jausmams, tiek maloniems, tiek nemaloniems, į sąmonės paviršių.

NIA tai pasiekia sujungdama keletą gydomųjų menų, klasikinių judesio formų, kovinius menus ir šokį. Tad prieš į galvą įlendant visiems „bet“, ateik ir tiesiog pabandyk! Kodėl?
Nes NIA – kaip šokoladas – sunku apibūdinti, bet tiesiog būtina paragauti!